Faq

 1. Gdzie znajduje się baza Scrambler Fever Rally? Baza znajduje się w OŚRODKU KOŁATKA, Kołatka | 66-627 Bobrowice | woj. lubuskie
  https://komplekskolatka.pl/kontakt/
 2. Od kiedy można przyjeżdżać na teren imprezy? Zapraszamy wszystkich od czwartku 30.05.2024 r. Można przybywać od bladego świtu.
 3. Do kiedy trzeba opuścić teren imprezy? Oficjalna część kończy się w niedzielę, jednak kto chce zostać dłużej może oczywiście to zrobić. Proszę zgłaszać chęć pozostania dłużej podczas meldowania się w bazie rajdu.
 4. Czy mogę wziąć ze sobą dzieci? Oczywiście! Na terenie jest sporo ciekawych miejsc (trampolina, plac zabaw, plaża, jezioro, konie), także pociechy nie będą się nudzić.
 5. Czy mogę wziąć ze sobą psa / kota? Pewnie! Zwierzaki są mile widziane. Jeżeli ktoś ma własnego konia też może go zabrać!
 6. Czy mogę przyjechać zwykłym współczesnym motocyklem/samochodem ? Tak, jednak będziesz musiał go zaparkować w wyznaczonym miejscu i nie będziesz mógł/mogła wziąć udziału w rajdzie.
 7. Czy na polu namiotowym są prysznice? Tak, osoby zakwaterowane na polu namiotowym mają dostęp do 3 kabin prysznicowych i toalet oraz kilku umywalek.
 8. Czy na miejscu można kupić coś do jedzenia? Na miejscu funkcjonuje restauracja, która będzie serwować posiłki wykupione w pakiecie startowym. Dodatkowo na terenie znajduje się wspólny grill i dostęp do ogniska.
 9. Czy posiłki będą syte? Jedzenie jest pyszne. Świeże i codziennie jest podawane coś innego. Najesz się z pewnością. Kuchnia nie oszczędza na porcjach!
 10. Czy można płacić kartą? Terminal jest. Gorzej z zasięgiem :) W związku z brakiem internetu płatność może być odrzucona. Proszę przygotować gotówkę (najlepiej odliczoną).
 11. Czy na terenie prosperuje bufet z kawą? Tak , dla posiadaczy pakietów dostęp do kawy i herbaty jest bezpłatny przez 24h.
 12. Czy w czasie wolnym mogę wypożyczyć łodki/rowery etc? Tak, ranczo dysponuje łódkami, kajakami, rowerami a nawet stadniną koni!
 13. Co w przypadku gdy przez 3 dni będzie lało, a ja śpię pod namiotem? Na terenie rancza jest duża sala jadalna z której można korzystać. Ponadto jest kilka werand i tarasów.
 14. Czy są pokoje jednoosobowe? Niestety nie, jeżeli przyjeżdżasz sam - istnieje możliwość ulokowania w pokoju 10 osobowym wraz z innymi uczestnikami rajdu.
 15. Czy na rajd mogę jechać z pasażerem? Tak, ale pamiętaj, że w terenie im lżejszy sprzęt tym łatwiej nim manewrować
 16. Czy w razie awarii motocykla mogę liczyć na pomoc? Oczywiście, zgarniemy motocykl z trasy rajdu najszybciej jak to będzie możliwe.
 17. Gdzie jest najbliższa stacja paliw? W Złocieńcu, ok 10km od bazy rajdu.
 18. Gdzie jest najbliższy sklep? W Ostrowicach, jednak godziny otwarcia jak i asortyment może nie być zadowalający. Polecamy zrobić zapasy w drodze na imprezę. W innym przypadku pozostanie Wam wycieczka do Złocieńca.
 19. Co wchodzi na wyposażenie pokoi? W pokojach znajdziesz : toaletę z prysznicem, TV, lodówkę, pościel i w niektórych pokojach kuchnię. Osoby biwakujące pod namiotem również mają dostęp do w pełni wyposażonej kuchni!
 20. Czy będzie gdzie opłukać motocykl z błota? Tak, do dyspozycji jest wąż z bieżącą wodą.
 21. Kto jest organizatorem Scrambler Fever Rally? Organizatorem jest Red Hot Chili Customs
 22. Do kiedy trzeba zapłacić wpisowe? Rezerwacji dokonuje się przez stronę KLIK. Przy wykupie pakietu startowego i noclegu w pokojach opłatę uiszcza się automatycznie. Brak zaksięgowanej wpłaty do 3 dni po dokonaniu rezerwacji oznacza rezygnację z chęci uczestnictwa i zwolnienie pokoju.